Camry Espresso and Cappuccino Coffee Machine CR 4410 Pump pressure 15 bar, Built-in milk frother, Drip, 850 W, Black/Stainless s
- TootjadCamry
- Mudel: CR 4410
- Saadavus: 4
-
86€
Camry Espresso and Cappuccino Coffee Machine CR 4410 Pump pressure 15 bar, Built-in milk frother, Drip, 850 W, Black/Stainless steel
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 275.00 mm |
| Brutokaal | 4.65 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 340.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 325.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Maht (m3) | 0.03 m |
| Mahutavus tassides | For 1 and 2 cups of coffee tassi |
| Muud funktsioonid | 3 functions: making coffee generating steam to froth the milk for cappuccino coffee hot water function for drinks, machine cleaning Sound signaling the end of automatic programs Auto shut-off after 25 minutes saves energy |
| Netokaal | 3.63 kg |
| Paber/Papp | 1020.00 g |
| Producer product family | Espresso and Cappuccino Coffee Machine |
| Producer product name | CR 4410 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Taara kaal (kg) | 1.02 kg |
| Tassisoojendaja | Yes |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Veemahuti suurus | 1.6 L |
| Võimsus | 850 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: camry espresso and cappuccino coffee machine cr 4410 pump pressure 15 bar, built-in milk frother, drip, 850 w, blackstainless s, cr 4410, camry, kohvimasinad ja kohvi








